SALE: use coupon code PORTO to save 30%

Be the First to Know

Sign up for newsletter today.

0szt.

Nie masz przedmiotów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Nasze konstrukcje charakteryzują się doskonałą jakością.wysoką wytrzymałością.wyjątkową stylistyką.

Wieloletnie doświadczenie w budownictwie rekreacyjnym oraz szybkość działania czynią z nas doskonałego partnera do realizacji tych bardziej i mniej złożonych inwestycji.


Kim jesteśmy?

Od 2006 roku naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości konstrukcji rekreacyjnych, mających spełnić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Dzięki tysiącom realizacji udało nam się zyskać najwyższą biegłość w branży.

Nasze realizacje można spotkać zarówno w przydomowych ogrodach jak i dużych ośrodkach wypoczynkowych na terenie całej europy, kilka mobilnych stale pracujących ekip montażowych pozwala na ciągłą pracę przez cały rok.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości metalowe konstrukcje, które każdą wolną chwilę uczynią jeszcze bardziej wyjątkową. Oferujemy pełną gamę produktów poczynając od aluminiowych zadaszeń tarasów, ogrodów zimowych po wiaty garażowe z panelami solarnymi i metalowe domki. Każda konstrukcja może być dopasowana do indywidualnych wymagań inwestora.

Oprócz samych konstrukcji wybiegając na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szereg usług dodatkowych, co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa.

Serdecznie Państwa zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań na temat konstrukcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.

Oprócz samych konstrukcji wybiegając na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szereg usług dodatkowych, co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa.

Z wyrazami szacunku,
Michal Chrzan
właściciel